MUDr. Ivona Vačová

MUDr. Ivona Vačová je slovenská dermatologička, ktorá sa venuje liečbe kožných ochorení. Narodila sa na Slovensku a svoju medicínsku kariéru začala po absolvovaní Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Vzdelanie

Ivona Vačová študovala medicínu na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, kde získala titul MUDr. Počas svojho štúdia sa zaujímala o dermatológiu a venovala sa výskumu kožných ochorení a ich liečby.

Prax

Po ukončení štúdia nastúpila MUDr. Vačová do Nemocnice s poliklinikou v Bratislave, kde pôsobí na kožnej ambulancii. V rámci svojej praxe sa špecializuje na diagnostiku a liečbu širokého spektra dermatologických ochorení, vrátane, ale nie obmedzujúc sa na, ekzémy, psoriázu, akné a kožné infekcie.

Prístup k pacientom

MUDr. Vačová je známa svojím empatickým prístupom k pacientom a dôrazom na holistické metódy liečby, ktoré zohľadňujú nielen fyzické, ale aj psychologické aspekty kožných ochorení. Snaží sa o najnovšie metódy liečby a pravidelne sa zúčastňuje odborných seminárov a konferencií, aby bola vždy informovaná o najnovších trendoch a vývoji v oblasti dermatológie.

Profesionálne ciele

Medzi jej hlavné profesionálne ciele patrí zlepšovanie kvality života svojich pacientov prostredníctvom inovatívnych liečebných prístupov a zvýšenie povedomia o dôležitosti starostlivosti o kožu. MUDr. Vačová je tiež aktívna v oblasti vzdelávania a pravidelne prednáša o kožných ochoreniach a ich prevencii.

Sociálne siete:

linkedin logo