Náš tím

Vitajte na stránke "Náš tím", kde sa môžete zoznámiť s autormi a tímom odborníkov, ktorí stoja za obsahom nášho portálu akoliecit.sk. Náš tím sa skladá z odborných redaktorov a skúsených lekárov, ktorí spolupracujú na poskytovaní presných, aktuálnych a dôveryhodných informácií z oblasti zdravia.

Lekári

MUDr. Martin Chovanec

MUDr. Martin Chovanec je významný slovenský ortopéd, ktorý sa špecializuje na diagnózu a liečbu kostrových a kĺbových ochorení. Svoju odbornosť pravidelne prenáša do našich článkov, aby poskytol čitateľom kvalitné informácie o najnovších metódach liečby a prevencie v ortopédii.

MUDr. Ivona Vačová

MUDr. Ivona Vačová je renomovaná dermatologička, ktorá sa venuje najmä liečbe kožných ochorení. Je autorkou mnohých článkov, kde sa delí o svoje skúsenosti a rady, ako efektívne starať o zdravie vašej kože.

MUDr. Anna Šarišská

MUDr. Anna Šarišská, špecialistka na reumatológiu, internú medicínu a všeobecnú prax, poskytuje cenné pohľady na komplexnú liečbu reumatických ochorení. Svojimi príspevkami pomáha čitateľom lepšie pochopiť autoimunitné procesy a zásady správnej liečby.

Redakcia portálu akoliecit.sk

Naša redakcia sa skladá z odborníkov na zdravotné informácie a skúsených redaktorov, ktorí sú zodpovední za tvorbu, revíziu a aktualizáciu obsahu. Zaväzujeme sa poskytovať informácie, ktoré sú nielen presné a aktuálne, ale aj zrozumiteľné a prístupné pre každého čitateľa.

4 položiek celkom